}

Німеччина

Німеччина – це красива і велична країна. Її насичена історія до сих пір вражає багатьох істориків. Німеччина – це батьківщина видатних і геніальних людей, таких як: Гете, Бетховен, Бах і багато інших знаменитих на весь світ імен. Німеччину можна по праву назвати великим місцем на землі, де народжуються великі люди. А ще, варто відзначити той факт, що Німеччина є найбільшим виробником автомобілів. Саме в цій країні знаходиться найбільший ринок автомобілів в Європі.
Німеччину називають «перлиною Європи». Вона приваблює туристів з усього світу. І це не дивно, адже ця країна має тисячі можливостей. Купивши тур до Німеччини, кожен турист день за днем відкриває для себе щось нове, адже тут можна добре повеселитися в численних парках розваг, відпочити і підлікуватися на термальних, морських і гірськолижних курортах. А можна злегка побалувати себе на пивних фестивалях або просто роблячи набіги в магазини, займаючись шопінгом і отримуючи океан задоволення від перебування в цій чудовій країні. Напевно, тільки в Німеччині можна зустріти таке розмаїття стилів архітектури та живопису.
Столиця Німеччини: Берлін.
Мова: німецька.
Валюта: євро.
Населення країни. Етнічні групи: німці – 95,1%, турки – 2,3%, італійці – 0,7%, греки – 0,4%, поляки – 0,4%.
Географія
Німеччина розташована в центральній частині Європи. На півночі це держава межує з Данією, на сході – з Польською та Чеською республіками, на півдні – з Австрією і Швейцарією, а на заході – з Францією, Люксембургом, Бельгією та Нідерландами. Площа країни складає 357 тис. кв. км. Німеччина має вихід до двох морів – Північного та Балтійського.
Поверхня території держави наступна: на півночі розташована Північно-Німецька низовина, в центральній частині – середньовисотні гори, а на півдні – високогірні Альпи, де знаходиться і найвища точка країни – гора Цугшпітце (2962 м).
Річка Рейн є головним водоймою Німеччини. Вона бере свій початок в Альпійських масивах і, завдяки своїй повноводності, добре використовується для судноплавства. Німеччина славиться своїми озерами. Найбільше на території країни є Боденське озеро, яке частково займає площу сусідніх Австрії та Швейцарії.
Клімат
Кліматичні умови в Німеччині – помірні з переходом від морського до континентального клімату. Висока кліматична поясність виявляється в гірських районах. Погода взимку стає суворішою з віддаленям від морського узбережжя. Дуже сильні морози в країні це рідкість. На рівнинах в січні середня температура від -4°C до -20°C, а лише в Альпійських горах вона може досягати і навіть до -50°C. У червні на рівнинах температура повітря близько +18°C, а у високогір’ї приблизно +14°C.
Кухня в Німеччині
Численні народи, які проживали і проживають на території Німеччини, залишили свій слід в смакових традиціях країни. Адже саме тому кухня Німеччині така різноманітна. В «обов’язковий набір» включають биточки «кнопс» разом з картопляним салатом, смажена грудинка та реберця, найрізноманітніші сосиски і популярні смажені ковбаски під соусом «каррі». Найбільш оригінальним блюдом є  «хекпетер» – це сирий фарш з м’яса до якого добавляють сіль, яйце, перець та інші прянощі.
Візитною карткою Німеччині є пиво, яким славиться Баварія. Налічується величезна кількість сортів пива, але найбільш популярні світлі баварські сорти. До пива зазвичай подають нюрнберзькі смажені ковбаски або свинячу печеню з картоплею. Пиво тут п’ють з приводу і без нього. Воно в Баварії чудове, а що найголовніше, досить дешеве. Широко відомі також легкі і володіють фруктовим присмаком вина долин Рейну і Майна. Взимку можна випробувати дивовижний дурман «Глюхвайна» (гаряче пряне вино), воно зігріває і тіло, і душу.
Культура  Німеччини
Культура Німеччини по праву вважається найбільш розвинутою у світі. В 1920-х роках бурхливо розвивалися живопис, архітектура і кіно. Музичні традиції та культура Німеччині дуже сильно зв’язані між собою. Країна, батьківщина Вагнера, Брамса, Шуберта, Бетховена, Генделя і Баха. Держава всіляко підтримує композиторів і музикантів, музичні фестивалі. Ваґнерівський фестиваль найвідоміший і проходить щоліта в Байройті, також організовуються фестивалі, присвячені німецьким композиторам, Бетховену в Бонні, Моцарту в Вюрцбурзі. Берлінський філармонічний оркестр вважається одним з найкращих в світі.
У Німеччині налічується більше 1000 музичних навчальних закладів, в яких навчаються приблизно мільйон людей, 21083 вокальних хорів з 2 мільйонами співаків. 300 тисяч німців є професійними музикантами. Важливими музейними центрами є: Франкфурт-на-Майні, Берлін, Мюнхен, Кельн і Гамбург.
Відпочинок в Німеччині
Щороку до Німеччини приїжджають більше 20 млн. туристів, кожен з них проживає в готелі як мінімум 2 дні. А ще є такі види розселення туристів, як хостели, міні-готелі, квартири в оренду або й зовсім – котеджне селище. Американці, англійці та голландці – найактивніші туристи в Німеччині. Найпопулярніші міста серед закордонних туристів: Баден-Баден, Гамбург, Мюнхен і Берлін. Туризм займає друге місце після галузі автомобілебудування.
Відпочинок в Німеччині – це подорож в історію і архітектуру цієї країни, відвідування музеїв, театрів, ресторанів, спортивних змагань.
Кожне німецьке місто має унікальний характер, в кожному можна побачити різні архітектурні стилі і різний уклад життя. Традиції і місцевий менталітет відбивається в мистецтві, магазинах, кафе і в способі життя німців.
Берлін – столиця Німеччини. Окрасою міста вважаються Бранденбурзькі ворота, тут один з найбільших зоопарків світу і музеї. Серед пам’яток можна відзначити будівлю Рейхстагу, Трептов парк, Берлінську телевежу. Приємно буде прогулятися по бульвару Унтен дер Лінден і на площах Александер плац і Потсдамерплац.
Мюнхен – столиця Баварії, по відвідуваності туристами це друге місто після Берліна. Мюнхен привертає туристів своїми пивними барами, архітектурою в стилі бароко і готики, зеленими парками і бурхливим нічним життям. Мюнхен розташований у підніжжі Альп, тому взимку сюди з’їжджається тисячі любителів зимових видів спорту. Найпопулярніший пивний фестиваль, Октоберфест, проходить теж тут.
Дюссердольф – діловий і індустріальний цент Німеччини. Тут проходять міжнародні промислові виставки та ярмарки. Крім того місто ще й вважається центром моди. Любителі історичних пам’яток повинні відвідати Дрезден і Потсдам. Ганновер і Гамбург славляться своїми зеленими садами і парками. У Гамбурзі їх близько 1400. У цих парках частенько проходять ярмарки.
Бремен – всесвітньо відоме старовинне містечко. У ньому все здається старовинним: і будинки буржуа, і пишні ратуші, і гільдія купців, яка знаходиться біля ринкової площі, разом з «Бременськими музикантами» і «Роландом».
Лейпциг – відомий своєю музикою. Бах, Моцарт і Мендельсон в цьому місті виступали і любили його. У 1813 році тут народився Вагнер.
Потопає в лугах і виноградниках місто Штутгарт більше нагадує село, ніж центр автомобілебудування. Але це враження міняється, коли бачиш нові, незрівнянні будівлі зі скла.
     
Німеччина – країна замків, найкрасивіші з них – Лойсдорф, Сунек і Райнфелс. Відпочинок в Німеччині можна використовувати не тільки з користю для душі, але і з користю для тіла. В країні більше 300 курортів та лікувальних джерел. Баден-Баден, місто-курорт, відоме на весь світ своєю історією й атмосферою. Це бальнеологічний курорт, гарячі джерела, комфортабельні готелі, і красиві пейзажі роблять його ще більш процвітаючим.
Активний відпочинок в Німеччині також присутній. Велоспортом займаються майже всі, в містах і передмістях є відмінні велодоріжки. Також великої уваги привертає піший туризм в гори. Річки та озера чудесні місця для човнового спорту, також можна відправитися в круїз по Балтійському морю. До Німеччини взимку з’їжджаються любителі зимових видів спорту. Багато мальовничих містечок спеціально обладнані для зимового спорту. Любителі і професіонали спускаються на сноубордах, лижах в Баварському лісі, Альпах, Фіхтель, Рене, Зауерланді, Гарце, Рудних горах та інших прекрасних місцях.
Цікаві факти про Німеччину
1. Німці дуже точні і скрупульозні. Запізнення для них взагалі неприйнятні.
2. У Німеччині дуже доброзичливі люди. Якщо ви попросите німця вказати вам дорогу, він дістане телефон, подивиться навігацію і вкаже вам шлях. Може навіть запропонує підвезти.
3. 80% правопорушень в Німеччині здійснюється іноземцями. Німці – дуже законослухняний народ.
4. У Німеччині абсолютно нормальним вважається жити в зйомній квартирі (навіть для найбільш забезпечених). Три чверті населення знімають житло.
5. Ремонт будь-чого в Німеччині дуже дорогий, тому легше купити нову річ.
6. Німкені ще до недавнього часу практично не використовували косметику і почали фарбуватися тільки через приїжджих жінок. 
7. Високий каблук німкені носять тільки з особливої ​​нагоди.
8. Звернення з шефом на фірмах найчастіше на «ти».
9. Дуже високі санітарні норми, тому можна спокійно їсти недожарене м’ясо.
10. Багато німкень не вміють готувати.
11. Німці скупуваті. Рідко, хтось у кафе залишає чайові.
12. Жителі Німеччини дуже рано лягають і встають.
13. Штраф за кинутий фантик в Німеччині – 20 євро.
14. У Німеччині в порядку речей, коли дівчина і хлопець платять кожен сам за себе. Якщо ти платиш за дівчину, це може бути розцінено, як несподівана щедрість або претензії на її незалежність.
15. Німці в спілкуванні, як правило, привітні і доброзичливі. Але не варто занадто радіти, просто вони добре виховані.
16. Слово «іноземець» у Німеччині, відноситься до лайливих.
17. Менталітет німців такий, що вони не лізуть в бійку першими. Але якщо бійка вже почалася, часто б’ються до останнього.
18. Все, що відноситься до необхідного, в Німеччині дуже дешево. Все, що відноситься до зручностей і капризів – дорого.
19. У Німеччині дуже багато хто не курить. Німці, слідкують за своїм здоров’ям.
20. Якщо у Вас державна, а не приватна медична страховка, очікування прийому у лікаря може тривати кілька тижнів.
 
File news1.dat not found
Є-черга
logo
Ми в соціальних мережах:
logo logo
Наші партнери:
logo logo logo logo logo logo
Статистика
Розробка та підтримка:
logo
logo
logo
logo
logo