}

Дьюті-фрі: як заощадити та що купувати

 

Дьюті-фрі: як заощадити та що купувати

Дьюті-фрі (або магазин безмитної торгівлі) - це магазини, котрі розташовуються, переважно, в пунктах пропуску через державний кордон (у тому числі в портах, аеропортах, вокзалах). Товари, які продаються в таких магазинах, не обкладаються акцизами або митами, ПДВ, що веде до істотного зниження роздрібних цін.

Українські туристи дуже люблять дьюті-фрі, але давайте дізнаємося, що вигідно купувати в таких магазинах, а за що можна і переплатити.

1. Алкоголь. Не секрет, що саме сигарети й алкогольні вироби обкладаються найвищими податками, таким чином, купуючи їх в дьюті-фрі, ви можете заощадити до 25% -50%.
 
2. Тут не стільки вигідне питання економії, скільки відіграє важливу роль питання якості. Купуючи сигарети або тютюн в дьюті-фрі, ви можете бути впевнені, що вони справжні й хорошої якості. Ще в дьюті-фрі можна знайти такі марки та сорти тютюнових виробів, яких у принципі в Україну не завозять.

3. Духи та косметика. У дьюті-фрі вигідно купувати парфумерію. Наприклад, в аеропорту Шарль де Голль у Парижі духи будуть коштувати на 20-30% дешевше, ніж у місті в мережі магазинів Sephora.

4. Ювелірні вироби. Купуючи в дьюті-фрі прикраси, ви в середньому економите приблизно 15%. Звичайно, все залежить від країни, де купуєте виріб, від дизайну та виробника. Найвигідніше купувати ювелірні вироби в дьюті-фрі країн Близького Сходу.

5. Сувеніри. Це те, чого купувати в дьюті-фрі не варто. Навіть не дивлячись на те, що вони не обкладаються податками, в безмитних зонах торгівлі сувеніри коштують невиправдано дорого.
File news1.dat not found
Є-черга
logo
Ми в соціальних мережах:
logo logo
Наші партнери:
logo logo logo logo logo logo
Статистика
Розробка та підтримка:
logo
logo
logo
logo
logo