}

Про нас

Якщо Вам набридли сірі робочі будні і всі сьогоднішні думки присвячені лише мріям про голубе море та золотистий пляж, це означає, що прийшов час відпочити, набратись нових сил та подарувати собі нові вражаючі емоції.
Якщо хочете провести відмінну відпустку, тоді туристичне агентство «АВТОТУР» раде вітати Вас на нашому сайті! Ми станемо вашим вірним путівником по всіх прекрасних куточках Землі.
Кожна людина індивідуальна і за допомогою наших менеджерів Ви зможете підібрати тур, що відповідає всім Вашим вимогам та інтересам. Це може бути відпочинок або на гірськолижному курорті, або в тіні пальм на березі моря, або відпочинок, насичений пізнавальними екскурсіями по містах Європи, які мають багату історію і культуру. У нас діє гнучка система знижок для дітей, груп туристів і наших постійних клієнтів. Ви зможете отримати детальну, відкриту, достовірну інформацію про обрану Вами країну, готель, в якому Ви будете жити, а також про умови організації Вашого відпочинку. Ми гарантуємо якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 
У нас Вам допоможуть підібрати наступні види відпочинку:

Відпочинок на морі. Хіба може бути щось краще, ніж відпочинок на березі моря? Золотий пісок, заворожуючий шум моря, нові знайомство, нові емоції. Вам потрібно лише обрати, якій країні та якому курорту віддати перевагу, і вперед до підкорення нових просторів.
Тури по Європі. Це найпростіша можливість відкривати для себе світ. Завдяки таким турам Ви відвідаєте найвизначніші місця Європи і на власні очі переконаєтесь у величі світових архітектурних пам’яток.
Тури Україною. Не обов'язково відправлятись за тисячі кілометрів, щоб милуватись красою просторів та пам’ятками історії. Ми живемо в унікальній країні, яка здатна кожен раз дивувати своєю історією, атмосферою та природою. Ви здивуєтесь, наскільки мало Ви знаєте рідну землю.
Гірськолижні курорти. Якщо Ви віддаєте перевагу зимовому відпочинку, то розвинута інфраструктура найсучасніших гірських курортів — до Ваших послуг.
Дитячі та підліткові табори. Попіклуйтесь і про відпочинок та розвиток Ваших дітей. Саме у таких таборах дитина отримає масу нових вражень, емоцій та знайомств, котрі запам’ятаються на тривалий час.
Морські круїзи. Любите відкрите море і являєтесь неймовірним романтиком – тоді це саме той відпочинок, про який Ви мрієте.
 
Наші менеджери прислухаються до усіх побажань клієнта і запропонують йому найрізноманітніші варіанти - від самих комфортабельних готелів світового класу до готелів меншої зірковості, але таких, які обов’язково дозволять комфортно відпочити при оптимальному бюджеті. Всі тури, що пропонує наше агентство, лише від провідних та перевірених туроператорів і представлені за єдиними цінами.
 
Тому зрозумій уже ЗАРАЗ, де ти хочеш побувати, і твоє ЗАВТРА буде щасливим!
 
Офіс турагентства «АВТОТУР» розташовується за адресою: 43000, м. Луцьк, вул. Рівненська, 48, оф. 408. Більш детальна інформація про місце розташування нашого офісу Ви зможете знайти в розділі «Контакти» на сайті нашої компанії.
_____________________________________________________________________________________
 
Режим роботи ПП «АВТОТУР»:
Понеділок-п'ятниця: з 10:00 до 20:00
Субота-неділя: з 11:00 до 15:00
_____________________________________________________________________________________
 
З питань підбору, розрахунку та бронювання турів просимо Вас звертатися в офіс агентства «АВТОТУР» за телефонами: (0332) 78-35-07, моб. 068-68-44-382; 050-97-37-997.
File news1.dat not found
Є-черга
logo
Ми в соціальних мережах:
logo logo
Наші партнери:
logo logo logo logo logo logo
Статистика
Розробка та підтримка:
logo
logo
logo
logo
logo