}

Львів+Замки "Золотої підкови" (2 дні)

 

Львів+Замки "Золотої підкови" (2 дні)

Програма туру:
СКАЧАТИ

07:00 Виїзд з Луцька;
Прибуття до Львова. Пішохідно-оглядова екскурсія «Вуличками старого Львова»,
де Ви зможете оглянути старовину частину міста, визначні пам'ятки архітектури.
Обід
Продовження екскурсії по Львову. Підняття на вершину гори «Високий Замок» для огляду захоплюючої панорами стародавнього міста з висоти 410 м над р/м. 
Відвідування Личаківсього цвинтаря –
історично-архітектурного меморіального комплексу, де спочивають відомі у Галичині діячі мистецтва та культури, політики та історики.
Поселення. Вільний час. Рекомендуємо побувати в майстерні шоколаду та скуштувати львівську каву, для бажаючих відвідати львівський аквапарк чи ярмарку подарунків та сувенірів ручної роботи місцевих майстрів «Вернісаж». Рекомендуємо повечеряти в Криївці.
Нічліг.

09:00-11:00 Сніданок. Підняття на Ратушу для огляду краєвиду міста.

Переїзд у Золочів. Екскурсія по замку. Побудований в 1630-х р. як цитадель з бастіонами, замок в XVII-XVIII ст. належав Собеським і Радзівіллам. В дворі замка розташовані Великий палац і Китайський Палац.  Відчуйте себе лицарем середньовіччя і проведіть незабутній день у неповторній красі замків. Замок у Золочеві являє собою справжню фортецю 17 ст., побудовану за голандською системою: високі земляні вали, укріплені зовні кам'яною стіною. Тому штурмувати його було дуже складно. На сьогодні у замку відкрито для огляду королівський та китайський палаци. Багато цікавих експонатів у музеях замку. 
Варто відзначити, наприклад, копію корони короля Данила Галицького. А праворуч від входу в замок лежать великі камені з викарбуваними готичними літерами. Кажуть, що вони були виготовлені орденом тамплієрів, бо в неподалік розташованому місці колись був їхній лицарський замок. Також у королівському палаці можна оглянути одяг лицарів різни орденів, у тому числі й ордену тамплієрів. Якщо королівські зали – це душа замку, то китайський палац, безумовно, серце. Подібних палаців у Європі налічується лише три: під Берліном - у Сан-Сусі, під Петербургом - у Ломоносово та під Львовом - у Золочеві. 
Переїзд у Підгірці. Екскурсія по палацу у Підгірцях. На замовлення коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського французькі архітектори Андре дель Аква та Гійом де Боплан побудували палацовий комплекс дивовижної краси. Він вважався одним з найкращих у цілій Європі. Пам'ятаєте, куди д’Артаньян привозив підвіски? Саме Підгорецький замок був вибраний на роль Лувра у фільмі про трьох мушкетерів. Інколи тут розгорялись страшні драматичні події, внаслідок яких Підгорецький замок отримав славу одного з націкавіших замків з привидами. Тому на екскурсію у його підземелля рекомендується спускатись лише емоційно стійким туристам - адже там можливі таємничі зустрічі з неймовірним!

Переїзд в Олеськ. Оглядова екскурсія по замку, відвідання експозицій тортур. Відвідання найдревнішого зі збережених на Львівщині ще з давньоруських часів Олеського замку, який першим в Україні став замком-музеєм. Власне тут народився король Польщі Ян ІІІ Собеський, провів свої дитячі роки гетьман Богдан Хмельницький. У замку зберігються цінні музейні експонати: картини, скульптури, меблі, ззовні замку привертає увагу збережена звичайна для середньовіччя відкрита система каналізації. У замку знімалось дуже багато сцен з історичних фільмів, бо ж його старовинні інтер'єри - це вже готова декорація.

Виїзд у м. Луцьк. Орієнтовне прибуття після 18:00. 

Вартість подорожі:
група з 31 особи 270грн.
група з 24 осіб 315грн.
група з 18 осіб 355грн.
група з 8 осіб 355грн.

У вартість включені:
• переїзд комфортабельним автобусом, 
• страхування на час подорожі, 
• екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, 
• супровід керівника групи.

У вартість туру не включено: 
• харчування, 
• вхідні квитки на туристичні об’єкти.


29-09-2016
File news1.dat not found
Є-черга
logo
Ми в соціальних мережах:
logo logo
Наші партнери:
logo logo logo logo logo logo
Статистика
Розробка та підтримка:
logo
logo
logo
logo
logo