}

ЄГИПЕТ

Єгипет, не в радість усім вітчизняним тур агентами, для яких він є першим годувальником в зимовий період, за останні роки неодноразово змушував усіх неабияк похвилюватися: то з'являються акули-людожери, то, раптово, і країна охоплена вогнем цілої революції.
Але, схоже на те, що народну любов, як і раніше жаркого і доступного Єгипту, ніщо не здатне похитнути: туроператорів знову рясно викладають на сайтах спеціальні пропозиції, повністю заповнені чартери постійно піднімаються в повітря, а наші співвітчизники, знехтувавши всіма можливими і неможливими небезпеками життєрадісно та відважно наповнюють єгипетські курорти.
До речі, зіграймо в гру! Вгадайте, чим так схожі Єгипет та ялинка? Правильно! Вони взимку і влітку одного кольору - кольору бірюзового моря, яскравого підводного життя і строкато одягненого натовпу туристів.
 
Географічна інформація
Сьогоднішній Єгипет являється найбільшою арабською країною, розташованою на північному сході Африки. Значна його територіальна частина - Синайський півострів - розташований в Азії. Суецький канал розділяє ці два континенти. 96% території даної країни - це пустеля, в якій зрідка можна помилуватись оазисами. При цьому значна частина пустелі - гориста. Решта - дельта Нілу і долини, де до сьогоднішнього дня живе близько 90 відсотків усього 65-мільйонного населення.
 
Довідка для туриста

Релігії Єгипту
Якщо вірити офіційним даним, то 90% єгиптян – мусульмани, решта 10% - копти, котрі сповідують християнство. Основа світського законодавства Єгипту – шаріат - норми мусульманського права. Однак уже сьогодні він має в пом'якшену форму. Так, наприклад, в Єгипті відмовилися від суворих покарань, наприклад відрубувати руки за крадіжку. Неодноразово робляться спроби наблизити шаріат до норм сучасного законодавства.

Мова
Розмовна мова в Єгипті - один з різновидів арабського діалекту, офіційна - "високий" арабський. Пишуть і читають в країні справа наліво, а цифри навпаки. У Єгипті, як і у всьому світі, в пригоді стане знання англійської мови. Єгиптяни можуть пояснювати на цій мові.

Звичаї і звички
Ритм життя єгиптян визначає саме мусульманська віра. Це помітно по зовнішніх ознаках: наприклад, 5 разів в день муедзин скликає на молитву
 
 через гучномовець. А в місяць рамадан ніч і день міняються місцями. Весь день мусульмани притримуються посту, який переривають тільки після заходу сонця. Тоді суспільне життя ніби завмирає, державні заклади працюють виключно з 10.00 до 14.00.
Як турист, Ви обов’язково звернете увагу на націона
льний костюм єгиптянина. Чоловіки носять сорочки переважно в
ільного крою, при цьому прості люди одягнені в білий колір, жінки в чорний оживляючи наряд яскравим елементом, іноді прикрасами або мереживом. 
Звертаючись до старовинних мусульманських цінностей, більшість сучасних жінок - частіше за наполяганням сім'ї або чоловіка – повертаються до носіння хигаба, котрий являється різновидом паранджі, яка не приховує обличчя, а всього лише покриває волосся.
Як туристи, на території готелю Ви можете одягатися за власним розсудом, однак виходячи в місто пам’ятайте - країна ця ісламська, люди в ній глибоко віруючі, а традиції - пуританські. Тому міні-спідниці і оголені плечі дуже недоречні для прогулянок по місцевих вуличках.

Гроші і валюта
У Єгипті діє місцева валюта - єгипетський фунт. Найкраще брати з собою у відпустку долари або євро. Банки та обмінні пункти в Єгипті діють всюди: в готелях, на вулицях курортного містечка. Години роботи банків потрібно уточнювати спеціально, в них є перерва на сієсту. Не слід міняти валюту з рук.
Середній обмінний курс - 1 LE = 0,20$ США (1$ = 5 LE). Розмінна монета - піастр (РТ). 1 LE має в собі 100 піастрів. Дуже зручно, що практично всі міжнародні готелі, більшість місцевих магазинів і ресторани приймають кредитні картки. Більшість банків також виплачують готівку за кредитною картою типу Master Card чи Visa.

Валютні правила
Вивіз національної валюти з країни заборонений. Тому в аеропортах для туристів надана можливість обміняти невитрачені кошти у відділеннях банків, які працюють для цього цілодобово. Виїжджаючи з країни, єгипетські фунти можна поміняти на долари, пред'явивши для цього обмінні квитанції. Якщо ви плануєте ввозити або вивозити значні валютні суми, потрібно обов’язково заповнити валютну декларацію на митниці в аеропорту.

Митні правила
Декларують подорожуючі відеокамери. Вивезти з країни дозволено товарів на суму до 200 LE. Туристам віком старше 20 років можна провозити до 1 л будь-якого алкогольного напою і 2 л пива, старшим 15 років - 50 сигар або 200 сигарет. Вивозити з Єгипту предмети старовини суворо заборонено, як і опудала крокодилів, корали, морські раковини, слонову кістку. За намагання порушити ці правила Ви змушені будете заплатити солідний штраф. Туристам, які купили дані речі як сувеніри, потрібно пред'явити чек з магазину.
Купивши кальян, слід пам'ятати, що на митниці його металеві частини попросять здати в багаж.

Час роботи установ і магазинів
Конкретно визначеного часу роботи для всіх магазинів в країні не існує. У зимові місяці магазини відкриті з 9 і до 20 години (перерва на обід 12.00-14.00). Щодо супермаркетів, то вони працюють довше. Якщо мова йде про літній період, то обідня перерва, зазвичай, триває з 14.00 до 16.00. Більшість магазинів закриваються орієнтовно після 21.00-22.00 години. Банківські установи працюють щоденно, за винятком п’ятниці і суботи. Графік їх роботи: 8.30 - 15.30. Відділення, що розташовані у великих готелях, буває, що працюють і цілодобово. Поштові відділення відкриті з четверга до суботи з 8.00 до 15.00, а державні установи щоденно, окрім п’ятниці з 8.00 до 14.00.

Телефон
У великих містах та поштових відділеннях можна знайти телефони-автомати, з яких досить вигідно вести місцеві телефонні розмови. Тут діють пільгові тарифи і на міжнародні розмови, зокрема  з країнами Європи. Дзвінки в Україну і СНД можливо здійснювати безпосередньо з номера (вартість розмови обійдеться Вам близько в 20 фунтів за хв. ). В холі готелів є спеціальні кімнати, обладнанні телефонними апаратами, звідки також можна подзвонити додому за 13 фунтів/хв; або ще один варіант - придбати телефонну картку для телефонів-автоматів (у цьому випадку витрати на дзвінок будуть найнижчі).
 
Страховка
Як правило, страховка вже входить у вартість туру. Однак, у Єгипті функціонує державне страхування для всіх приїжджаючих туристів. Проте в разі звернення до лікаря турист змушений буде оплатити все сам, однак ці гроші будуть повернуті після повернення в Україну через туристичне агентство.

Алкогольні напої
Варто пам’ятати, що під час перебування Єгипті туристи мають право придбати лише 2 літри алкоголю та 24 банки пива в магазинах безмитної торгівлі, котрі можна знайти у всіх туристичних центрах. В разі придбання алкогольних напоїв обов’язково проставляється відмітка в паспорт покупця.

Чайові
Невід'ємна та важлива частина життя туристів в Єгипті - чайові або бакшиш. Покоївкам в готелі Вам варто буде давати до 10 фунтів на тиждень. У ресторані чайові прийнято залишати в розмірі 10% від рахунку. Не пропонуйте чайових особам, хто по професії та своєму соціальному становищу перебуває з вами на рівних – це буде розцінюватись, як образа. Правда, в туристичній сфері та у сфері обслуговування Ви навряд знайдете людину, котра відмовилися б від бакшишу.

Єгипет: час
Час київський.
 
Посольство Єгипта
Київ, вул. Обсерваторна 19, Телефон: 212-1327 Факс: 216 9428
 
Важливі номера телефонів
Поліція: 122, швидка допомога: 123, пожежні: 125
Хургада: туристична поліція: 446-765, поліцейське управління: 446-359, госпіталь: 446-740, аеропорт: 442-831
Шарм-ель-Шейх: туристична поліція: 600-675, поліцейське управління: 660-306, швидка допомога: 600-554, госпіталь: 661-011, аеропорт: 601-140
Головними екскурсійними «фішками» Єгипту визнані чотири загальновідомі об’єкти: піраміди, Сфінкс, Долина царів і храми Луксора.

Транспорт Єгипту
Між містами Єгипту варто та й зручно переміщатися, користуючись автобусах. Подорожувати країною можна і на поїзді, однак для Вашої ж безпеки обмежтеся лише найпопулярнішими маршрутами.
Маршрутні автобуси ходять на курортах вздовж узбережжя. Вартість проїзду в одному напрямку з людини - близько 2 LE.
Таксі на курортах обійдеться як мінімум в 15-30 LE вдень і в 20-40 LE уночі. У Каїрі - дешевше. Пам’ятайте, що завжди потрібно заздалегідь домовлятися з водієм про вартість послуги.
Не варто брати автомобіль напрокат: місцеві водії мають саме віддалене уявлення щодо правил поведінки на дорозі. Особливо в Каїрі.

Безпека туристів
Як вже згадувалось вище, для того щоб не знайти на свою голову зайві пригоди не забувайте, що оголені плечі чи ноги - не найвдаліший вибір форми одягу для прогулянок не по території готелю. В готелях же варто користуватися сейфом крадіжки у цій країні далеко не рідкість. Наступний важливий момент - не можна пити воду, що тече з-під крана, і навіть чистити такою водою зуби несе в собі великий ризик отримання розладу шлунково-кишкового тракту на значну частину вашої відпустки. І нарешті, не забувайте, що там, де є корали, при жодних умовах не можна йти у воду без спеціальних для цього тапочок, та й плавати та розважатись  біля них слід вкрай обережно.
Загальновідомий факт, що аборигени проявляють до жінок підвищену увагу, але допоможе елементарно те, що Ви не буде. В крайньому випадете давати їм приводу. В іншому випадку, два чарівніших слова, таких як «туристична поліція» і вони відстануть моментально.
 
Пляжі
Пляжі Олександрії всі піщані. Важко знайти готель у межах міста, який мав би тут власний пляж, обладнаний лежаками та парасольками. Туристи, проживаючі в таких готелях, змушені задовольнятись громадськими пляжами. Однак усі прибережні готелі передмістя Олександрії - власні та обладнані пляжі.
Хургада славиться пологими пляжами, але відкритим морем і чистим піском можуть похизуватись, виявляться, далеко не всі готелі. Багато готелів володіють своїм власним «домашнім рифом»: корали знаходяться біля самого готелю і там у Вас буде можливість подивитися рибок.
В затоці Наама-Бей (курорт Шарм-Ель-Шейх) вони купатися без спеціального взуття буде дозволено не скрізь, а виключно на спеціально очищених для купання ділянках (їх не важко помітити, вони зазвичай обгороджені буйками). Затока Шарм-ель-Майя являється єдиним представником натурального піщаного пляжу на даному курорті, де Ви зможете купатись босоніж. А пляжі нових районів курорту взагалі є кораловими і являють собою природоохоронну зону.

Готелі Єгипту
На території курортів Єгипту представлені всі відомі світові готельні мережі. Однак, така приналежність готелю не обов’язково гарантує якість та сервіс. Краще при виборі готелю слідувати наступному принципу: якщо бюджет відпочинку не вкрай обмежений, нічого нижче «четвірки» не варто брати. Пристойні «трієчки» в Єгипті є, однак краще вибирати тільки перевірені варіанти. «Двійки» в Єгипті? Відразу і назавжди забудьте про подібний варіант. Замість цього краще запам'ятайте, що all inclusive в двох різних готелях різниться доволі радикально, тому обов’язково уточнюйте усі деталі! 
В Олександрії готелі з великою територією, 
а також пропонують великий набір послуг. В місцевих готелях анімація практично не пропонується, а якщо і пропонується, то не російською мовою. Проте практично у всіх випадках в готелі можна знайти дискотеки та власні нічні клуби.
У Шарм-ель-Шейху готелі мають більшу територію, зазвичай, ніж у Хургаді, і самі готелі новіші, як і курорт в цілому. Рівень сервісу тут ближчий до європейського. 
Зверніть увагу: офіційно заявлена категорія готелів саме на найвідоміших курортах Хургада і Шарм-ель-Шейх доволі часто виявляється нижче на рівень.

Кухня і ресторани
У єгипетській кухні використовуються всі доступні продукти.
Вибір закладів харчування в країні доволі широкий: від недорогих закусочних на вулицях міста до ресторанів високої кухні. Відвідуючи ресторан, пам’ятайте про гігієну. Не замовляйте напої з льодом, так як, зазвичай, він з води з-під крана, а це небезпечно для здоров’я. Обов'язково спробуйте фаршированого кашею смаженого голуба. Голубів тут спеціально для цього і розводять.

Шопінг та магазини
Як правило, в Єгипті туристи купують лише сувеніри. У курортних зонах більшість магазинів не фіксують ціни і в них відсутні цінники. Порада туристам: торгуйтеся, торгуйтеся і ще раз торгуйтеся.
Зверніть увагу на єгипетську бавовну. Якість висока, а ціни смішні - близько 200 EGP за сорочку. Також варто прицінитися і до єгипетських килимів.
Купуючи кальян слід бути дуже уважним, тому що часто трапляються так звані «сувенірні» дулі, якими в подальшому неможливо буде користуватись. Уважно віднесіться і до вибору придбання папірусів. Дешеві, а відповідно неякісні і недовговічні, обійдуться Вам в 1-3 LE. Якісний папірус (його можна впізнати за акуратною технікою малюнка і його можна також без найменшої шкоди згорнути) коштуватиме в районі 10-20 LE.
У Каїрі можна знайти та придбати одяг і взуття світових брендів.

Туристичний сезон в Єгипті
Єгиптяни кажуть так: час з квітня по жовтень - європейський сезон, а з листопада по березень - європейський. Загалом, в Єгипет їдуть цілий рік, так як в будь-який час температура моря і повітря не опускається нижче +20 і світить сонце. Може бути трохи холодніше або тепліше, але в кожному разі сонце і тепле море гарантовані. Правда, є більш комфортні періоди, коли не так спекотно, або коли немає сильних вітром. Кращі місяці для поїздки в Єгипті це травень, жовтень і листопад.
 
Високий сезон в Єгипті
Високий сезон в Єгипті, коли найдорожчі тури - це звичайно новорічні, травневі та листопадові свята. Також користується популярністю пізня весна і осінь. Будь-який інший час в Єгипті можна розглядати як компроміс між примхами природи і бажанням заощадити.
 
Низький сезон в Єгипті
Низький сезон, коли найдешевші ціни на тури - це періоди в січні з числа 10 і по 20, тобто після новорічних свят. Також недорогі путівки в Єгипет в червні з 20 по 30 число, і в грудні з 1 по 20. Якщо брати ширше, то менше туристів влітку, коли в Єгипті буває нестерпно жарко, і в другій половині зими, коли починаються вітри.
 
Пляжний сезон в Єгипті
Купатися в Єгипті можна цілий рік - температура води дозволяє, а от ступінь комфорту в різний час року може бути різним.
Купальний сезон в Єгипті триває круглий рік, так як Червоне море прогрівається за літо до +28 º С і більше, і навіть у взимку температура води тримається на позначці +20-21 º С, що цілком комфортно для купання. Якщо ж ви їдете на відпочинок в Єгипет на Середземне море, то варто знати, що температура води біля берегів Олександрії та інших курортів Середземномор'я підходить для купання з кінця весни і до початку осені.
 
Оксамитовий сезон в Єгипті
Якщо ви хочете побільше простору і приємної теплої погоди і моря - жовтень і листопад в Єгипті створені для вас!
Восени в Єгипті починається оксамитовий сезон - це відпочинок без стовпотворіння, коли студенти і діти вчаться і можна насолодитися розміреним відпочинком. У цей час у Єгипті не буває дощів, ще не почали дути неприємні зимові вітри, які піднімають піщані бурі. Починаючи з жовтня сонце не таке інтенсивне, як влітку, хоча погода в жовтні і листопаді в Єгипті тримається дуже приємна і температура прогрівається аж до +30 º С і вище. Температура моря в жовтні становить близько +27-28 º С, а в листопаді близько +24 º С. Вночі температури знижуються приблизно на 10 º С.
 
Кращий час для екскурсій
Влітку в Єгипті дуже жарко, і це не кращий варіант для екскурсій. Навесні і восени погода більш щадна, тому цей час підійде для того, щоб побачити головні визначні пам'ятки Єгипту - будь то піраміди Гізи, Долина царів або в морський круїз до коралових заповідників. Взимку ж бувають досить сильні вітри, так що ви повинні вирішити самі, будуть вони вам заважати чи ні. Однак, зима цілком вдалий час для поїздки в такі міста, як Луксор або Каїр, так як духота і спека вам точно не зіпсують враження від екскурсій.
 
Сезон вітрів в Єгипті
Сезон вітрів у другій половині зими, коли погода може зіпсувати відпочинок, тому вибирайте ретельніше готель!
Взимку в Єгипет приходить сезон вітрів, як правило в січні-лютому. Час від часу в цей період трапляються і нетривалі снігопади. Температура повітря знаходиться в межах +21-28 °C, але саме вітру можуть створювати дискомфорт. Варто відзначити, що саме в цей час в січні з 10х чисел і по кінець лютого найдешевші тури, і багато туристів користуються цим. До речі, в сезон вітрів перевагу варто віддавати курортам Синайського півострова, наприклад, Шарм-ель-Шейх, адже гори захищають від вітрів.
 
Сезон піщаних бур
На початку весни в Єгипті починається сезон піщаних бур, які іноді тривають по кілька днів. При цьому температура піднімається до +40 °C. Тривають піщані бурі від одного до декількох днів.
 
Сезон медуз
Фіолетові медузи можуть неприємно жалити при зіткненні зі шкірою
Навесні у медуз починається час розмноження, і вони наближаються до берега. З'являються вони з середини березня і по самий травень. Іноді їх більше, а іноді практично немає. Невеликі медузи навряд чи вам зашкодять, але зіткнення з ними неприємно.
 
Клімат в Єгипті
Клімат Єгипту ділиться на два типи: на Середземному морі - субтропічний, а на решті частини, в тому числі на Червоному морі і всіх популярних курортах - тропічний пустельний. Єгипет вважається цілорічною курортною країною, правда є більш і менш комфортні періоди. Єгипет знаходиться між двома пустелями, займає велику територію і відомий спекотною погодою цілий рік. Його ще називають «великим оазисом». Сезони в Єгипті зазвичай ділять на «жаркий», який триває з квітня по жовтень, і «прохолодний», що триває з листопада по кінець березня.
 
Єгипет навесні
Навесні в Єгипті кількість туристів починає помітно збільшуватися, порівняно із зимою
Можна сказати, що погода в Єгипті в березні і квітні не надто постійна. У цей період року як пощастить: може бути тепло, а може дути досить сильний вітер. Весна в Єгипті відома своїми піщаними бурями. Справа в тому, що з березня по кінець квітня з пустелі дме жаркий вітер, який називають "хамсин". Спочатку різко падає атмосферний тиск, і слідом підвищується температура, яка може виростати до +40 °C, а вологість може впасти до 10%. Тривалість бур, як правило, від одного до 2-3 днів, так що бояться їх сильно не варто. Але вже наприкінці квітня, в травні погода в Єгипті поліпшується, і настає другий підйом туристичного сезону.
 
ТЕМПЕРАТУРА І ПОГОДА В ЄГИПТІ НАВЕСНІ
 
Погода у березні
Погода в квітні
Погода в травні
 
t повітря
t моря
t повітря
t моря
t повітря
t моря
Каїр
+22
-
+27
-
+32
-
Шарм ель Шейх
+25
+22
+30
+23
+34
+25
Хургада
+24
+21
+27
+22
+32
+24
Таба
+25
+21
+30
+23
+35
+25
Дахаб
+25
+21
+30
+22
+34
+24
Макаді Бей
+25
+21
+28
+22
+31
+24
Ель Гуна
+24
+22
+28
+23
+31
+26
Марса Алам
+27
+23
+30
+24
+32
+26
Олександрія
+20
+15
+24
+16
+26
+19
Луксор
+28
-
+33
-
+39
-
 
Єгипет влітку
В розпал літа в Єгипті в саму спеку без побоювання можуть відпочити на пляжі хіба що найвитриваліші і верблюди! 
Літо в Єгипті - відоме високою температурою і палючим сонцем. Як правило, в цей час дуже жарко, температура досягає-35-40 градусів, а в безвітряні дні й усі +50 °C. Температура моря в літні місяці звичайно тримається в районі 26-28 °C. Погода в червні на узбережжі Червоного моря спекотна, але самий жаркий період настає в липні і триває до кінця вересня. Відпочинок в Єгипті влітку можна порадити тільки любителям екстремального відпочинку і дайвінгу. У цей час туди їдуть лише міцні люди, літнім і сім'ям з дітьми в цей час їхати не варто, хоча є й такі, кого така погода цілком влаштовує.
 
ТЕМПЕРАТУРА І ПОГОДА В ЄГИПТІ ВЛІТКУ
 
Погода у червні
Погода в липні
Погода в серпні
 
t повітря
t моря
t повітря
t моря
t повітря
t моря
Каїр
+34
-
+34
-
+33
-
Шарм ель Шейх
+34
+26
+36
+27
+35
+28
Хургада
+34
+26
+36
+27
+35
+28
Таба
+38
+26
+39
+28
+38
+28
Дахаб
+37
+26
+38
+28
+37
+28
Макаді Бей
+33
+26
+34
+27
+34
+28
Ель Гуна
+33
+29
+34
+31
+34
+30
Марса Алам
+35
+27
+35
+29
+35
+30
Олександрія
+27
+22
+30
+25
+31
+26
Луксор
+41
-
+41
-
+39
-
 
Єгипет восени
Після спекотного літа восени настає приємне тепло, саме час для поїздки в Єгипет з дітьми
Осінь в Єгипті поряд з травнем вважається ідеальним часом для того щоб відпочити. У вересні погода в Єгипті стає більш м'якою, ніж влітку - все ще жарко, але все-таки терпимо, а вода нагріта за літо, як парне молоко. У вересні туристів не так багато, невисокі ціни на путівки. Ще цей місяць самий безвітряний місяць у році. У жовтні та листопаді погода стає ще більш комфортною, можна сказати оптимальною. У ці місяці в країні немає нестерпної спеки, температура повітря тримається в районі +30 ° С, а температура моря близько +27 ° С. Але варто звернути увагу на те, що температури між курортами можуть відрізнятися аж до 5 °С. Ціни на тури в листопаді починають рости, так як європейські культурні курорти вже закриваються, і всі прямують сюди, особливо підвищення помітно в період листопадових канікул.
 
ТЕМПЕРАТУРА І ПОГОДА В ЄГИПТІ ВОСЕНИ
 
Погода у вересні
Погода в жовтні
Погода в листопаді
 
t повітря
t моря
t повітря
t моря
t повітря
t моря
Каїр
+32
-
+28
-
+23
-
Шарм ель Шейх
+36
+28
+31
+27
+27
+26
Хургада
+33
+27
+29
+26
+25
+25
Таба
+36
+28
+32
+27
+26
+25
Дахаб
+36
+28
+31
+27
+27
+25
Макаді Бей
+32
+27
+30
+26
+27
+25
Ель Гуна
+32
+29
+29
+26
+26
+25
Марса Алам
+34
+29
+32
+28
+27
+27
Олександрія
+28
+25
+26
+23
+23
+20
Луксор
+38
-
+33
-
+28
-
 
Єгипет взимку
Вважається, що зима в Єгипті - це сезон вітрів. Це так, але не все так погано, адже в Єгипті практично завжди світить сонце і температура моря не
 падає нижче 20-21С. Час з 1 по 20 грудня називають періодом міжсезоння. Ціни низькі, мало туристів, море тепле, температура повітря близько 28 С, але існує ймовірність вітряної погоди. У цей час багато хто вибирає Шарм Ель Шейх, так як за свого розташування цей курорт менш вітряний, ніж Хургада. Із зимових місяців грудень один з найвдаліших місяців для поїздки в Єгипет, якщо брати в розрахунок ціну і погоду, але лише до 20 грудня.Після цього часу європейці наповнюють готелі на католицьке Різдво, а трохи пізніше християни на новорічні та різдвяні свята. У січні погода в Єгипті приблизно така ж як у грудні, але ймовірність вітрів вища, іноді сонце може бути в серпанку, що не заважає засмагати. Лютий у Єгипті вважають самим прохолодним місяцем у році, проте ціни вищі, ніж у січні, і відпочинок користується попитом.
 
ТЕМПЕРАТУРА І ПОГОДА В ЄГИПТІ ВЗИМКУ
 
Погода у грудні
Погода в січні
Погода в лютому
 
t повітря
t моря
t повітря
t моря
t повітря
t моря
Каїр
+19
-
+18
-
+18
-
Шарм ель Шейх
+23
+24
+22
+23
+23
+22
Хургада
+22
+23
+20
+22
+21
+21
Таба
+22
+23
+20
+22
+22
+21
Дахаб
+23
+24
+22
+22
+23
+21
Макаді Бей
+23
+23
+21
+22
+22
+21
Ель Гуна
+22
+24
+21
+22
+22
+21
Марса Алам
+25
+25
+23
+23
+24
+23
Олександрія
+18
+18
+17
+16
+17
+15
Луксор
+23
-
+22
-
+23
-
 
Отже, тепер ви знаєте, що кращий час для відвідування Єгипту це травень, жовтень і листопад, влітку тут може бути доволі жарко навіть найстійкішим, а в січні-лютому настає сезон вітрів. Сподіваємося, що АВТОТУР допоміг Вам спланувати поїздку в Єгипет і ви отримаєте максимум позитивних емоцій!
Відпочинок в Єгипті від туристичної агенції «Автотур» подарує Вам незабутні враження - Ви не тільки відпочинете на пляжі на березі Червоного моря, а й доторкнетеся до історії найдавнішої цивілізації, насолодитесь прекрасними видами цієї країни.
 
File news1.dat not found
Є-черга
logo
Ми в соціальних мережах:
logo logo
Наші партнери:
logo logo logo logo logo logo
Статистика
Розробка та підтримка:
logo
logo
logo
logo
logo