}

У гармонії з природою Закарпаття (3 дні)

 

У гармонії з природою Закарпаття (3 дні)


Луцьк – Пилипець – Синевир – Колочава – Міжгір’я – Нижнє селище – Солотвино - Шаян – Велятино – Іза – Хуст – Берегово – Мукачево – Чинадієво - Луцьк
 
День 1. «Пилипець – Шипіт – Синевир - Колочава»
Виїзд з Луцька о 4:00
Переїзд Дубно – Броди – Львів – Стрий (612-й км) (сніданок)
Переїзд в с. Пилипець (огляд водоспаду Шипіт). Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морського ока”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили. Підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба.
                   
Переїзд до с. Міжгір’я та Синевирської поляни. Національний природній парк «Синевир» - найбільше гірське озеро Карпат і всієї України, розташоване на висоті 989 метрів. Площа озера Синевір - 7 гектарів, найбільша глибина - 27 метрів. До озера Синевір краще добиратися пішки - п'ять кілометрів від села Синевирська Поляна. У озері Синевір водиться три види форелі - веселкова, струмкова і озерна. Так само на території парку розташовується знамените сферичне болото Глуханя, Замшатка і два не менш красиві озера - Озерце і Дике озеро. У двох кілометрах від Синевира в Тереблю впадає Чорна річка. У шести кілометрах від озера знаходиться єдиний в світі Музей лісу і сплаву.
                                 
Відвідування с. Колочава. Тут знаходяться Музей «старе село», Колочавське джерело. Одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких музей народної архітектури та побуту “Старе село”, музей залізничної справи “Колочавська вузькоколійка”, музей “Церква святого Духа”, чотири бункери Лінії Арпада, музей місцевих повстанців “Бункер Штаєра” та музей “Колочавський бокораш”, а в корчмі “Старе село” можна почастуватися і побачити сценки із життя горян.
                    
Повернення до с. Міжгір’я на поселення. Нічліг.
 
День 2. «Нижнє селище – Солотвино – Велятино – Іза – Хуст - Берегово»
Переїзд до с. Нижнє Селище. Відвідування сироварні та дегустація сиру. Це єдина на Україні сироварня, де роблять справжній швейцарський сир, що визнається самими швейцарцями з дегустацією трьох його сортів. Тут виготовляють справжній швейцарський сир з екологічно чистого закарпатського молока, яке, до речі, беруть у місцевого населення, за швейцарською технологією без домішок та консервантів.Виготовляють три види сиру: “Селиський”, “Хуст” та “Нарцис Карпат”. Найпопулярніший – “Селиський”
                
Відпочинок у с. Солотвино. Селище відоме передусім як місце комплексного лікування хворих бронхіальною астмою і іншими неспецифічними захворюваннями органів дихання з використанням унікального природного методу - спелеотерапии. Аналогів такого лікування в Європі немає.
Чотири речі відрізняють закарпатське Солотвино від решти сіл та селищ України. Насамперед це цілюща ропа солоних озер, лікувальні грязі, алергологічна лікарня, що використовує спелеотерапію для надання другого дихання астматикам, алергікам, хворим на туберкульоз, а також житлові дев’ятиповерхівки, яких більше нема в жодному селі чи смт по всій Україні.
                 
Переїзд в с. Велятино, де знаходиться санаторій-профілакторій «Теплі води». Тут серед мальовничих гір здавна б’ють джерела термальних вод. Місцева вода має в 33 рази вищу мінералізацію за морську воду, також славиться великим вмістом йоду і брому та лікує багато хворіб. Всі хто купаються в термальних басейнах крім лікування отримують великий заряд позитиву та задоволення. По дорозі можна буде скуштувати відомої на всю Україну «Шаянської» мінеральної води у с. Шаян.
 
Відвідування легендарного села Іза - визнаного центру лозоплетіння Закарпаття. Проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва. Тут знаходяться також оленяча ферма, страуси на ферма та проводиться дегустація сиру на вівцефермі «Бараново».
Переїзд в м. Хуст. Споглядання неприступного Хустського замку та пам’ятника нарцису.
                
Наступна точка подорожі - с. Виноградів, де нам відкриються неперевершенні замок Канків та палац Перені. Однією з важливих пам’яток міста Виноградів, по праву можна вважати архітектурну пам’ятку – палац барона Перені , який є однією з найдавніших пам’яток палацового зодчества на території сучасного Закарпаття.
                
Переїзд в с. Берегово. По дорозі знаходиться с. Мужієво, де можна продегустувати прекрасне вино. Також на території даного села розташовані вино переробні заводи Чизай та Котнар.
                
Поселення в с. Берегово.
 
День 3. «Мукачево - Чинадієво»
Переїзд в м. Мукачево. Мукачівський замок Паланок (Мукачівський історичний музей), палац князів Ракоці, дегустація меду (медовий дім).
                
Чинадійово – замок графа Шенборна зі своїм джерелом молодості, замок-музей Сент-Міклош.
               
Виснаженні масою вражень та відкриттів, під спокійну музику або фільм, повертаємося в рідний Луцьк :)
 
На Вас чекають:
- знайомства із історією, звичаями, культурою та релігією п’ятьох етносів Закарпаття: бойками, лемками, угорцями, циганами, русинами;
- найкращі страви бойківської, угорської, лемківської кухонь;
- найвидатніші історичні пам’ятки краю: палац Шенборна, Мукачівський замок, панорамний огляд Виноградівського, Королевського і Хустського замків;
- краса карпатських гір, озера Синевир, водоспаду Шипіт, можливість зробити фото на згадку в наймальовничішому місці Карпат, купання в термальних басейнах;
- дегустація екологічно чистих сирів Селиської сироварні виготовлених за швейцарською технологією;
- дегустація найкращих марочних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та дегустація вин приватних господарів Берегівського району. 
 
ВАРТІСТЬ туру:
485 грн./особа – для групи з 30-31 осіб;
540 грн./особа – для групи з 24 осіб;
645 грн./особа – для групи з 16-18 осіб;
Якщо бажаєте відпочити виключно в колі друзів, можемо запропонувати поїздку для групи з 7-8 осіб

При наявності групи з 7-8 чол., виїзд в будь-який зручний час і знижка!!!
 
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання 2 ночі, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
 
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, дегустації вина.
 
Вартість вхідних квитків:
- територія замку Шенборна (загальний – 8 грн., учні – 6 грн.),
- Мукачівський замок (загальний і студентський – 10 грн., учні – 5 грн.),
- термальний басейн в Велятино (загальний – 40 грн./ 2 год., 60 грн. за день.),
- дегустація вин (25 грн./особа)
- дегустація трьох сортів сиру з вином (загальний та студенти – 25 грн., учні – 10 грн.),
- дегустація в Медовому домі: 60,00грн з особи (4 види меду, 2 види медовухи, медовий бальзам, 1 пилок)
- Національний парк “Синевир” (загальний – 10 грн., студенти і учні – 2 грн.),
- водоспад Шипіт (загальний – 7 грн., учні – 2 грн.).
15-08-2016
File news1.dat not found
Є-черга
logo
Ми в соціальних мережах:
logo logo
Наші партнери:
logo logo logo logo logo logo
Статистика
Розробка та підтримка:
logo
logo
logo
logo
logo