}

Пляжний відпочинок

Пляжний відпочинок - це найпоширеніший вид відпочинку. Теплі промені сонця, плескіт морських хвиль, шепіт легкого вітерцю, а також цікаві розважальні програми та дискотеки, влаштовані гідами. Позасмагати на пляжі, побродити по теплому піску, зануритися під воду, сфотографувати морські пейзажі. Поєднання пляжного відпочинку з цікавими екскурсіями і всілякими розвагами урізноманітнює вашу відпустку. Хтось вважає за краще відпочивати активно - відвідувати всілякі екскурсії, займатися дайвінгом, серфінгом або відправлятись на сафарі у віддалені куточки тієї чи іншої країни. Інші ж вибирають спокійний відпочинок на золотистих пляжах, з можливістю неквапливо споглядати красу місцевих краєвидів і насолоджуватися життям далеко від суєти великих міст.
 
Пляжі загадкового Тунісу, Єгипту або ж Еміратів, Канари з їх незвичайним ландшафтом, Золоті піски Болгарії, ритм барабанів Гоа, галасливі тусовки Ібіци, сліпучі білі пляжі Занзібару чи то перлини Карибів - Куба і Ямайка ... Оберіть саме свій райський куточок, відпочиньте від міського шуму і привезіть із собою незабутні спогади та приголомшливий позитивний заряд нової енергії.
 
Про користь засмаги
 
Прибувши на курорт, багато хто відразу відправляється на пляж, де на м'якому піщаному березі проводять всі дні безперервно, щоб по поверненню додому приємним спогадом про проведений відпочинок ним став рівний і красивий загар. Вітамін D необхідний нашому організму для засвоєння кальцію і фосфору, а значить - для росту і відновлення кісток, загоєння ран і зміцнення м'язів. Утворюється він тільки під впливом сонячних променів. Тобто пляжний відпочинок як не можна краще підходить для оздоровлення. Сонце, його тепло і світло, самі по собі лікують легені, депресії і покращують роботу практично всіх систем організму - від дихальної і кровоносної - до нервової. А від неприємностей вас позбавить сонцезахисний крем, легкий світлий одяг з натуральних тканин і капелюх.
 
Поради для красивої і безпечної для здоров'я засмаги
 
 
Слід дозувати перебування на сонці. Під час засмаги одягайте капелюх з високими полями і сонячні окуляри. Це оберігатиме вас від висихання шкіри і появи зморшок. Під час руху (гра в пляжний волейбол, плавання) посилюється кровообіг і підвищується обмін речовин в організмі, що сприяє більш швидкому і рівномірному загару. Перебування на сонці безпечно до 10 ранку, а також після 17 годин вечора. Перебуваючи на сонці, слід пити мінеральну воду. Після засмаги необхідно нанести на шкіру миючий гель, що має позначку «після засмаги». Не потрібно їсти відразу після засмаги. Перегрітий на сонці організм не налаштований на гостру і рясну їжу. Якщо ви вже загоряли, не вважайте, що ваша шкіра вже захищена від опіків. В разі опіку не потрібно користуватися одеколоном проти опіків або рослинним маслом для кращої засмаги. Найкраще охолоджують шкіру, постраждалу від опіку, і знімають печіння гелеві препарати.
 
Не варто сидіти довго під кондиціонером у спеку, робити температуру в номері дуже низькою (в порівнянні з вулицею) або зловживати напоями з льодом. В іншому випадку можна захворіти на ангіну. І пам'ятайте: передчасне старіння шкіри викликає ультрафіолетова частина сонячного світла! Часто буває, що, захопившись усіма радощами пляжного життя, відпочиваючі забувають про елементарні заходи обережності. Пляжні курорти характеризуються досить жарким кліматом. Це зобов'язує на носіння головного убору, споживання води та виключення по можливості з гардеробу синтетичного одягу. В іншому випадку можна отримати тепловий удар.
 
Допомога при тепловому ударі
 
Причиною виникнення теплового удару є перегрівання тіла одночасно при низькій його тепловіддачі. Тепловий удар може виникнути, наприклад, при посиленій фізичній праці в приміщеннях з високою температурою і вологістю повітря, також до теплового удару може привести знаходження при високій температурі в синтетичному одязі і при недостатньому вживанні рідини. При тепловому ударі з'являються слабкість, запаморочення, нудота, головний біль, часто трапляється блювота. Дихання при цьому частішає, іноді може виникнути носова кровотеча, а у важких випадках - втрата свідомості, кома. Постраждалого необхідно швидко перенести в прохолодне приміщення або в тінь, покласти на спину, підкласти під голову подушку і звільнити від одягу, котрий заважає нормальному диханню. Слід давати потерпілому холодне питво, накладати на голову компрес з змоченого в холодній воді рушника, а також протирати тіло холодною водою. При важких випадках теплового удару необхідно робити потерпілому штучне дихання, закритий масаж серця.
 
Все, що вам може знадобитися на пляжі, щоб:
 
- Лежати
Великий і яскравих рушник: на одному подібному рушнику запросто можна розміститись вдвох. Можна просто купити килимок для пляжу. Він зручно згортається і його можна носити як звичайну сумку.
 
- Ходити
Красиві і зручні капці надійно захистять вас від гарячого піску, розпеченої гальки і морських їжаків.
 
- Носити
Чи не найнеобхідніша частина вашого пляжного гардероба - містка пляжна сумка.
 
- Купатися
Чоловічі плавки можна вибрати будь-якого фасону - традиційні відкриті, облягаючі шортики різної довжини, вільні шорти з підкладкою і кишенями. Для дами покупка купальника - справа значно складніша. Для того, щоб вільно розгулювати по території готелю і сидіти в пляжних барах, в тон до купальнику неодмінно потрібно придбати парео або велику яскраву хустка з натуральної тканини. Якщо ви відпочиваєте з дитиною, яка вже вирісла з нудистського віку, його теж потрібно одягнути. Хлопчику купити чудові яскраві плавки з мультяшками, а дівчинці - дитячий роздільний купальник яскравих кольорів.
 
- Захищатися
Без капелюхів і сонцезахисного крему перебувати на пляжі небажано. Солом'яний капелюх з широкими полями захистить не тільки голову, але ще і ніжну шкіру обличчя від небажаних сонячних променів. Ні в якому разі не варто забувати про те, що вашим дітям і чоловікові теж знадобиться захист від яскравого сонця у вигляді кепки або панамки. Очі і шкіру біля очей слід захищати за допомогою сонячних окулярів з якісним склом.
 
- Розважатися 
Аксесуари також не будуть зайвими під час вашої подорожі: книги, журнали, настільні ігри, ласти, маски, круги і матраци, яскраві надувні м'ячі та інший спортивний інвентар зроблять ваш відпочинок ще більш різноманітним і цікавим.
 
Корисні властивості морів

Багато їдуть на курорт не тільки для відпочинку, але і для поліпшення здоров'я. Адже медиками доведено, що морські води мають цілющі властивості.
 
 
Адріатичне море
Популярні курорти: Хорватія, Чорногорія, о. Іскія, Венеціанська Рів'єра (Італія), Словенія. Відмінні властивості - чмста прохолодна вода (середня температура + 19-25 °С) і помірно жаркий середземноморський клімат. Медичні показання: реабілітація після травм, лікування ревматизму, хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів, опорно-рухового апарату, серцево-судинних, гінекологічних і нервових захворювань, порушення обміну речовин і ожиріння.
 
Балтійське море
Популярні курорти: Німеччина, Литва, Латвія, Польща, Швеція, Естонія. Це одне з найбільш слабо солених морів. Температура його рідко піднімається вище 20 °С. і Завдяки оточенню соснових лісів повітря багате фітонцидами. Медичні показання: лікування та профілактика астми
 
Червоне море
Популярні курорти: Єгипет, Ізраїль, Йорданія. Червоне море дуже тепле і солоне, відрізняється великою кількістю мікроводоростей, що додають воді червонуватий колір. Субтропічний клімат з сухим теплим літом і повітрям, насиченим бромом, створює ідеальні умови для поліпшення здоров'я. Медичні показання: терапія розладів серцево-судинної системи, дихальних шляхів, а також репродуктивних функцій жіночого організму. 
 
Мертве море
Популярні курорти: Ізраїль. Це легендарне море містить в 10 разів більше мінеральних солей, ніж води Світового океану. Низька відносна вологість незвичайно чистого повітря, надзвичайно багатого киснем і з'єднаннями брому, при підвищеному атмосферному тиску створює унікальний цілющий мікроклімат. Свій внесок у нього вносять термальні грязі і сірчані гарячі джерела. Медичні показання: лікування шкірних захворювань, особливо псоріазу (через спеку в період з липня по серпень така терапія протипоказана!), деяких онкологічних, урологічних захворювань, алергії, запалення суглобів, захворювань дихальних шляхів.
 
Середземне море
Популярні курорти: Туреччина, Єгипет, Іспанія, Італія, Монако, Мальта, Туніс, Франція. Середземне море вважається одним з найтепліших і солоних морів. На сьогоднішній день воно вважається батьківщиною класичної таласотерапії. Медичні показання: лікування та профілактика астматичних і серцево-судинних захворювань, післяродова реабілітація, естетична медицина та SPA-процедури.
 
Чорне море
Популярні курорти: Болгарія, Краснодарський край, Крим, Румунія, Туреччина. В склад Чорного моря входить не тільки вода з підвищеним вмістом хлору і йоду, а й лікувальні грязі, а також мінеральні води. Повітря відрізняється майже 100-відсотковою вологістю. Медичні показання: дерматологія, зміцнення і профілактика серцево-судинної і нервової систем.
 
Егейське море
Популярні курорти: Греція і Туреччина. Від Середземного Егейське море відокремлюють кілька проток, можливо, тому вода тут менш солона (концентрація солі – 3,3 г на літр води), а клімат, хоча і сухий і досить жаркий (при середній температурі + 30 °С), місцями більш м'який. Медичні показання: загальнооздоровчий, SPA-курортологія.
 
З питань підбору, розрахунку та бронювання турів просимо Вас звертатися в офіс агентства подорожей «Автотур» за телефонами:
тел./факс 0(332) 78-35-07
моб. 068-68-44-382
моб. 050-973-79-97 
File news1.dat not found
Є-черга
logo
Ми в соціальних мережах:
logo logo
Наші партнери:
logo logo logo logo logo logo
Статистика
Розробка та підтримка:
logo
logo
logo
logo
logo