}

Велич замків Західної України

 

Велич замків Західної України

Програма туру:
СКАЧАТИ

День 1 «Подорож в епоху рицарської слави: Вишнівець - Кам'янець-Подільський - Хотинська фортеця - Чернівці»
 
Виїзд з Луцька о 7:00
 
Переїзд в Вишнівець. Екскурсія по Вишневецькому замку.
Родове гніздо першого засновника Запорізької Січі Дмитра Вишневецького, якого згодом охрестили Байдою. Побудований в стилі французького ренесансу його називали Волинським Версалем. В 1846 р. тут зупинявся Тарас Шевченко, в 1848 - Оноре де Бальзак. Сьогодні Вишневецький замок один з найкрасивіших замків на території Тернопільщини.
 
Переїзд в Кам'янець-Подільський. По дорозі рекреаційна зупинка для обіду.
 
Екскурсія по старому місту і фортеці.
Фортецю наказали звести литовські князі Корятовичі. Споруджено фортецю на високому скелястому березі річки Смотрич для оборони мосту «Лань, що біжить» - єдиного, можливого в'їзду до міста. На сьогоднішній день «Квітка в камені» приваблює туристів більше, ніж сотнею історичних пам'яток, а також своєю геогологічною унікальністю, що і сприяло в середні століття будівництву славного міста і неприступної фортеці. Саме в цих двох величних фортецях, а також в їх околицях було знято кінофільм за однойменною повістю Миколи Гоголя - «Тарас Бульба», а також безліч шедеврів вітчизняного кінематографа.
 
Відвідування Хотинської фортеці
Хотинська фортеця заснована в середині 13 століття князем Данилом Галицьким. Нею володіли і молдавські правителі, і польські королі, і турецькі султани. Всі вони залишили тут свій слід. Фортечні стіни пам'ятають воїнів Дмитрія Вишневецького і славну перемогу над турками Петра Сагайдачного, оспівану істориками і поетами.
 
Відвідування обласного центру Буковини – Чернівців.
 
Поселення в готель.
Факультативно пропонуємо пішохідну екскурсію по місту в супроводі екскурсовода (25 грн/особа) або вільний час.
Це місто варто уваги туристів з багатьох причин. Заснований на пагорбах мальовничої річки Прут, він привертає прекрасним ландшафтом, пам'ятками багатонаціональної культури, архітектурними шедеврами, чарівною атмосферою старовинних вулиць і площ. Блукаючи, Ви відчуєте як загальноєвропейський урбаністичний дух, так і самобутність національного буковинського оточення. Знайомство з архітектурними та історичними пам'ятками міста. Відвідування старовинних площ, затишних вулиць і храмів міста - площі Філармонії, Центральній площі, Театральній площі, Драмтеатру ім. О. Кобилянської, а архітектурною перлиною Чернівців по праву вважається ансамбль колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, включений до списку об'єктів всесвітньої культурної спадщини UNESCO.
Відпочинок. Нічліг.
 
День 2. «Незабутні Золочів, Підгірці та Тараканів»
 
Сніданок.
Виїзд в  Золочів о 8:00
 
Екскурсія по Золочівському замку
Протягом століть замок був фортецею, королівською резиденцією, панською садибою, тюрмою, навчальним закладом. Зараз Золочівський замок - це музей-заповідник. В Золочівському замку Ви не тільки зможете відвідати неприступну середньовічну фортецю, але також відчути неповторний східний колорит, адже на території розташований Китайський палац - один з трьох в Європі.
Вільний час для обіду.
 
Переїзд до Підгорецького замку.
Підгорецький замок 1635 більше нагадує розкішний палац, ніж неприступну твердиню. Його свого часу бачили всі, або майже всі жителі колишнього СРСР, можливо, і не здогадуючись, що він розташований в Україні. У фільмі "Д'Артаньян і три мушкетери" він став Лувром. У його минулому - нескінченна низка пишних балів і світських прийомів. Біля замку розташований красивий костел св. Йосифа.
 
Відвідування Тараканівського форту
Переїзд в Тараканів.  Такого Ви ще не бачили!!! Тараканівський форт — самостійне військове містечко площею 4 га. На 7-ми підземних рівнях, знаходились склади боєприпасів, житлові приміщення, хлібопекарня, пральні, церква, морг, 3 колодязі з водою та колодязі-пастки (обережно не попадіться . Форт зустріне Вас складною системою підземних ходів, тунелів, лабіринів, ДОТів, сходів, до яких ви потрапите через рови, що оточують будівлю.
 
Повернення до Луцька.
 
ВАРТІСТЬ туру:
450 грн./особа – для групи з 17-18 осіб
400 грн./особа – для групи з 24 осіб
340 грн./особа – для групи з 30-31 осіб
 
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід представника туристичного агентства, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
 
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування.
 
Вартість вхідних квитків:
 
Вишневецький замок – 10 грн/ос.
Фортеця в Кам’янці-Подільському – 20 грн/ос.
Хотинська фортеця - 20 грн/ос.
Золочівський замок 20 грн/ос.
Китайський палац - 10 грн/ос.
Підгорецький замок - 10 грн/ос.
15-08-2014
File news1.dat not found
Поділитися
Ми в соціальних мережах:
logo logo logo logo
Наші партнери:
logo logo logo logo logo logo
Статистика
Розробка та підтримка:
logo
logo
logo
logo
logo