}

Колодяжне+Рокині

 

Колодяжне+Рокині

Програма подорожі:
СКАЧАТИ

10:00 Виїзд з Луцька
Прибуття у с. Колодяжне. Творчість відомої поетеси, письменниці та громадської діячки Лесі Українки – це окрема сторінка історії української літератури. Саме вона геніально та неповторно описала красу мальовничих волинських лісів та синьооких озер у своїй драмі-феєрії “Лісова пісня”.
Екскурсія по музею-садибі. Музей Лесі Українки в Колодяжному, це літературно-меморіальний музей у с. Колодяжному Ковельськогорайону Волинської області, заснований 1949 в садибі, в якій Леся Українка прожила дитячі та юнацькі роки. Відвідавши музей – садибу Лесі Українки у с. Колодяжне Ви отримаєте можливість ближче познайомитися з її творчістю, побутом, мріями та сподіваннями. Відвідання літературно-меморіального музею перенесе Вас у ті часи, коли волинськими лісами, берегами озер і річок блукали мавки, лісовики, та інші міфологічні істоти, а в серці тендітної жінки народилися слова, які нагадують про її геніальність і великий талант. 
Відвідування будинків Косачів. 
Виїзд з Колодяжного;
Зупинка в с. Рокині. Екскурсія по музею с/г Волині (музей просто неба). 
Музей історії сільського господарства Волині під відкритим небом (скансен) розташований на території місцевого дендрологічного парку за 12 км. від Луцька. Тут відтворено життя волинських селян XIX століття.
У восьми залах стаціонарного музею можна довідатись про історію волинського села та розвиток сільського господарства області, а також про історію української державності ХІХ століття.
У скансені на невеликій території розміщено 12 старих дерев’яних архітектурних споруд: церква, млин, кузня, біла і курна хати та ін. Всі експонати діючі, відвідувачам пропонують скористатися знаряддями праці і предметами домашнього вжитку.
Обід.
Приїзд у Луцьк орієнтовно біля 17.00.

Вартість подорожі: 
група з 31 особи 50 грн.
група з 24 осіб 65 грн.
група з 18 осіб 85 грн.
група з 8 осіб 140 грн.

У вартість включені:
• переїзд комфортабельним автобусом,
• страхування на час подорожі,
• екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
• супровід керівника групи.

У вартість туру не включено:
• харчування,
• вхідні квитки на туристичні об’єкти,
• сувенірна продукція.
02-10-2014
File news1.dat not found
Є-черга
logo
Ми в соціальних мережах:
logo logo
Наші партнери:
logo logo logo logo logo logo
Статистика
Розробка та підтримка:
logo
logo
logo
logo
logo