}

Зимне + Володимир-Волинський

 

Зимне + Володимир-Волинський

Програма туру:
СКАЧАТИ

09:00 Виїзд з Луцька
Прибуття в м. Володимир-Волинський. Оглядова екскурсія по місту. Місто відоме з 988 року, історична столиця Волині, зацікавлює найстарішою культовою спорудою Волині – Успенським собором (1160р.), величними оборонними земляними валами та іншими культовими спорудами. 

Екскурсія по краєзнавчому музею. Одна з найдавніших збірок старожитностей Волинського краю заснована в 1887 році: тоді в місті задля збереження та вивчення пам'яток старовини володимирська громадськість організувала Давньосховище. 
 
Переїзд в Зимно. Зимова резиденція володимирських князів манить до себе Святогірським Успенським оборонним монастирем, в якому зберігається ікона Зимнівської Божої Матері. До ансамблю монастиря входять Успенська церква з печерами (1495р.), оборонні стіни з вежами (XVI-XVII ст.) і оборонна церква св. Трійці (1567р.).
Оглядова екскурсія по Святогірському жіночому монастирі. Давні волинські оповіді свідчать, що в 1001 р. Володимир Святославович на високому березі р. Луга побудував 2 храми і зимовий княжий терем від якого, можливо, і пішла назва Зимне. А уже в кінці XI ст. зустрічається перша згадка про Святогірский монастир та його печери. Пройшовши всі випробування, Зимненський монастир не тільки зберіг свою святиню – давню чудотворну ікону Зимненської Божої Матері, а й зміг реставрувати давні споруди – Успенський собор, церкву св. Іуліії Ольшанської, Свято-Троїцьку церкву, дзвінницю і фортифікаційні споруди навколо монастиря і активно займатися благодійницькою діяльністю.

Виїзд до м. Луцьк. Зупинка на свіжому повітрі, обід.
Приїзд у м. Луцьк орієнтовно біля 17.00.

Вартість подорожі: 
група з 31 особи 55 грн.
група з 24 осіб 75 грн.
група з 18 осіб 100 грн.
група з 8 осіб 150 грн.

У вартість включені:
• переїзд комфортабельним автобусом,
• страхування на час подорожі,
• екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
• супровід керівника групи.

У вартість туру не включено:
• харчування,
• вхідні квитки на туристичні об’єкти,
• сувенірна продукція.
02-10-2014
File news1.dat not found
Є-черга
logo
Ми в соціальних мережах:
logo logo
Наші партнери:
logo logo logo logo logo logo
Статистика
Розробка та підтримка:
logo
logo
logo
logo
logo