}

Шопінг віза (віза на закупи). Нові правила від 15 жовтня!!!

 

Шопінг віза (віза на закупи). Нові правила від 15 жовтня!!!

15 жовтня 2014 року змінюються правила прийому документів на візу. До цієї категорії належать заявники, які подають документи на візу з метою виїзду/виїздів в рамках закупівельного туризму.
Громадяни України, які офіційно зареєстровані на території Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Рівенської, Волинської, Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей можуть подавати документи на отримання візи з метою закупівельного туризму. Перша така віза є короткостроковою з одним в’їздом і видається на 7 днів. Наступна віза є багаторазовою терміном дії до одного року
Зверніть, будь ласка, вашу увага на те, що друга віза з метою закупівельного туризму у ППВА Луцького округу, видаєтся на 90 днів протягом 370 днів. Якщо ви записані на подачу документів 16 жовтня чи пізніше, то до перелічених вище документів необхідно буде подавати наступне:
- Документи, що підтверджують вид діяльності (довідка з роботи)
1. Для найманих працівників: довідка з місця роботи, в якій зазначено посаду, трудовий стаж, термін відпустки та заробітню плату працівника за останні 6 місяців, а також: інформацію про реєстрацію і контактні дані підприємства, ім’я, прізвище та посаду особи, яка її видала.
2. Для приватних підприємців: оригінал і копія реєстраційних документів підприємства, виданих місцевими органами влади або остання податкова декларація
3. Для осіб, які не працюють: витяг з банківського рахунку про наявність фінансових коштів з переліком операцій за останні 3 місяці або письмова, підписана декларація, яка відображає фінансову ситуацію подорожуючої особи.
4. Для пенсіонерів: документ, який підтверджує отримування пенсії.
5. Для учнів та студентів: довідка з навчального закладу, в якій зазначено період вільний від занять учня або студента.
6. У деяких випадках: документ, який підтверджує право власності (на землю, будинок, автомобіль або в окремих випадках інше майно) або остання податкова декларація (у випадку осіб, які подорожують вперше).
- Документи, що підтверджують наявність фінансових засобів (виписка з банку)
1. Спонсорування: гарантійний лист від спонсора або третьої сторони в Україні, який повинен містити інформацію про те, що третя сторона має достатні фінансові засоби для спонсорства.
2. Підтвердження наявності власних фінансових коштів:
а) витяг з банківського рахунку, який містить перелік банківських операцій за останні три місяці;
б) оригінал та копія дорожних чеків, виданих на прізвище особи, яка подає документи на візу;
в) письмова, підписана декларація, що відображає фінансове положення подорожуючої особи.
- Документи, що підтверджують проживання (бронь готелю)
1. Гарантійний лист приймаючої сторони,
2. Бронювання готелю або інший документ, підтверджуючий проживання.

З детальним переліком необхідних документів для відкриття візи на закупи Ви можете ознайомитись
тут.
15-10-2014
File news1.dat not found
Поділитися
Ми в соціальних мережах:
logo logo logo logo
Наші партнери:
logo logo logo logo logo logo
Статистика
Розробка та підтримка:
logo
logo
logo
logo
logo