}

Президент України затвердив введення біометричних паспортів

 

Президент України затвердив введення біометричних паспортів

Президент України Петро Порошенко підписав Закон №1601-VII "Про внесення змін до закону України" Про Єдиний державний демографічний реєстр і документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус ", яким дозволяється внесення до біометричних закордонних паспорти відбитків пальців рук. 
 
Згідно з текстом закону, відбитки пальців рук визначаються як одні з основних біометричних даних особи та вноситимуться на безконтактний електронний носій документів для виїзду за кордон, що дозволить ідентифікувати людину при перетині кордонів. 
 
"Закон створює правові підстави для оцифровування відбитків пальців рук і внесення їх на безконтактний електронний носій паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичного паспорта України, службового паспорта України, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон і проїзного документа біженця ", - йдеться в повідомленні. 
 
Даний документ дозволить забезпечити виконання рекомендацій європейських фахівців з лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України. 
 
Варто нагадати, що 22 липня Верховна Рада України прийняла закон, що дозволяє оцифровку відбитків пальців та внесення їх в біометричний закордонний паспорт громадянина України. 
12-08-2014
File news1.dat not found
Поділитися
Ми в соціальних мережах:
logo logo logo logo
Наші партнери:
logo logo logo logo logo logo
Статистика
Розробка та підтримка:
logo
logo
logo
logo
logo