}

Дубно + Замки "Золота підкова"

 

Дубно + Замки "Золота підкова"

Програма туру:
СКАЧАТИ

07:00 Виїзд з Луцька
Прибуття у Дубно. Екскурсія по замку в м. Дубно. 
Одне з найдревніших міст Волині, яке в усі історичні часи було на перехрестях важливих історичних й політичних подій, торгових шляхів, центром духовного життя краю. Однією з найдавніших споруд міста є замок князів Острозьких, первинною датою забудови якого вважається 1492 рік. Прогулюючись відреставрованими залами палацу, заглиблюючись у морок підземелля та просто слухаючи розповідь екскурсовода - немов поринаєш у часи Тараса Бульби.

Екскурсія по Тараканівському фортпості. 
Унікальний оповитий таємничими легендами про військовиків - привидів Тараканівський форт-застава, розташований неподалік Дубна. На відкритті цієї прикордонної потуги у 1890 р. був присутнім навіть російський імператор Олекскандр ІІІ. Тому не дивно, що уже понад сто років споруда привертає увагу численних поціновувачів військового зодчества з різних країн.
Обід

Переїзд в Олеськ. Оглядова екскурсія по замку, відвідання експозицій тортур. 
Відвідання найдревнішого зі збережених на Львівщині ще з давньоруських часів Олеського замку, який першим в Україні став замком-музеєм. Власне тут народився король Польщі Ян ІІІ Собеський, провів свої дитячі роки гетьман Богдан Хмельницький. У замку зберігються цінні музейні експонати: картини, скульптури, меблі, ззовні замку привертає увагу збережена звичайна для середньовіччя відкрита система каналізації. У замку знімалось дуже багато сцен з історичних фільмів, бо ж його старовинні інтер'єри - це вже готова декорація.

Переїзд у Золочів. Екскурсія по замку. 
Побудований в 1630-х р. як цитадель з бастіонами, замок в XVII-XVIII ст. належав Собеським і Радзівіллам. В дворі замка розташовані Великий палац і Китайський Палац. Відчуйте себе лицарем середньовіччя і проведіть незабутній день у неповторній красі замків. Замок у Золочеві являє собою справжню фортецю 17 ст., побудовану за голандською системою: високі земляні вали, укріплені зовні кам'яною стіною. Тому штурмувати його було дуже складно. На сьогодні у замку відкрито для огляду королівський та китайський палаци. Багато цікавих експонатів у музеях замку. Варто відзначити, наприклад, копію корони короля Данила Галицького. А праворуч від входу в замок лежать великі камені з викарбуваними готичними літерами. Кажуть, що вони були виготовлені орденом тамплієрів, бо в неподалік розташованому місці колись був їхній лицарський замок. Також у королівському палаці можна оглянути одяг лицарів різни орденів, у тому числі й ордену тамплієрів. Якщо королівські зали – це душа замку, то китайський палац, безумовно, серце. Подібних палаців у Європі налічується лише три: під Берліном - у Сан-Сусі, під Петербургом - у Ломоносово та під Львовом - у Золочеві.

Переїзд у Підгірці. Екскурсія по палацу у Підгірцях. 
На замовлення коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського французькі архітектори Андре дель Аква та Гійом де Боплан побудували палацовий комплекс дивовижної краси. Він вважався одним з найкращих у цілій Європі. Пам'ятаєте, куди д’Артаньян привозив підвіски? Саме Підгорецький замок був вибраний на роль Лувра у фільмі про трьох мушкетерів. Інколи тут розгорялись страшні драматичні події, внаслідок яких Підгорецький замок отримав славу одного з націкавіших замків з привидами. Тому на екскурсію у його підземелля рекомендується спускатись лише емоційно стійким туристам - адже там можливі таємничі зустрічі з неймовірним!
Виїзд у м. Луцьк. Орієнтовне прибуття після 18:00. 

Вартість подорожі: 
група з 31 особи 85 грн.
група з 24 осіб 115 грн.
група з 18 осіб 140 грн.
група з 8 осіб 190 грн.

У вартість включені:
• переїзд комфортабельним автобусом,
• страхування на час подорожі,
• екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
• супровід керівника групи.

У вартість туру не включено:
• харчування,
• вхідні квитки на туристичні об’єкти,
• сувенірна продукція.
26-09-2014
File news1.dat not found
Є-черга
logo
Ми в соціальних мережах:
logo logo
Наші партнери:
logo logo logo logo logo logo
Статистика
Розробка та підтримка:
logo
logo
logo
logo
logo